درباره ما

ما کی هستیم

یک داستان
درباره ما

طراحي وب سایت وب سگال با هدف افزايش كاربرد اينترنت در توسعه كسب و كار مشاغل و افراد تاسيس شده است. اين مجموعه فعاليت خود را بصورت فردی از سال ۱۳۸۴ با محوريت طراحي و نصب شبكه و همچنين طراحي سايت هاي اچ تی ام ال و استاتيك آغاز نمود. در سال ۱۳۸۹ فعاليت طراحي وب سگال در انجام پروژه هاي طراحي سايت، به ويژه سايتهاي دايناميك رشد چشمگيري پيدا كرد.

با توجه به ارتقا كاربرد اينترنت در تجارت شركتها و اصناف مختلف و رقابت در ارائه محصولات و خدمات از طريق اينترنت، گروه طراحي وب سگال، بهينه سازي سايت را به خدمات خود اضافه نمود. در همه سايت هايي كه توسط وب سگال طراحي مي شوند قوانين سئو رعايت شده و تكنيكهاي بهينه سازي اعمال مي شود و این مهم منجر به بازده حداکثری سایت های طراحی شده توسط ما در جذب مخاطب و در نتیجه رونق کسب و کار مشتریانمان میشود.

درباره ما

خلاقیت و ایده پردازی


در پروژه های ما خلاقیت یکی از عوامل ماثر در جهت خلق طرح ها و پروژه های بی نظیر و به یاد ماندنیست . این مرحله یکی از مراحل اصلی طراحی های ما می باشد که تصویر ذهن طراح را به مخاطب ارائه میکند.

ارائه پیش طرح


یک یا چند پیش طرح به مشتری محترم ارائه خواهد شد تا بتوان بر روی کلیات و جزئیات طرح با نظرات مشتری هماهنگی انجام داد و پس از ان طرح نهایی شکل گرفته و ارائه میگردد تا طرح مورد پسند مشتری اعمال شود.

پشتیبانی و پاسخگویی


پشتیبانی مشتریان محترم به شکل های متنوعی مانند سیستم تیکتینگ ، ایمیل ، تلفن ،چت آنلاین و همینطور تلگرام انجام میگیرد. این امکان حداقل ۱۸ ساعت در شبانه روز به صورت کاملا مداوم و نامحدود انجام میگیرد.

ما کی هستیم

دیدار با گروه
خلاقیت ما

ما در تیم خود فضایی را فراهم کرده ایم که متخصصین حوزه های مختلف در عین جوانی با شور و انرژی فراوان در خدمت رسانی به شما عزیزان در تلاش هستند تیمی متشکل از کارشناسان و مشاوران حرفه ای مجرب که دارای تجربیات و سوابق آموزشی و حرفه ای متنوع و گسترده ای می باشند.

Web Developer

75%

Photoshop/Illustration

90%

Programing

80%

Digital Marketing

60%
برند هایی که به ما اعتماد کردند

مشتریان ما